Kalendarze 2020

Kalendarz to idealny prezent dla klientów Twojej firmy, najbliższych, turystów i gości. Doskonale prezentuje się na ścianie, wywołuje pozytywne emocje, jest estetyczny i czytelny. Będzie pasował do klasycznego wystroju domu lub nowoczesnego biura. Oferujemy dwa rodzaje kalendarza ze wspaniałymi zdjęciami Łodzi autorstwa Pawła Augustyniaka.

Kalendarz pionowy wyprodukowany został w limitowanej edycji 200 egzemplarzy. Sprawdzi się idealnie jako wyjątkowy prezent dla kluczowych klientów firmy, laureatów uroczystości czy prestiżowych gości.

Kalendarz poziomy dostępny jest dla klientów, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność. Sprawdzi się on jako prezent, może być również, wspaniałą nagrodą w różnorakich konkursach bądź idealnym narzędziem promocyjnym w działaniach turystycznych, gospodarczych w Polsce i za granicą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Elegancki Poziomy Kalendarz 2020 w białej oprawie
Paweł Augustyniak Fotografia

Prestiżowy, pionowy kalendarz 2020 w czarnej oprawie
Paweł Augustyniak Fotografia

Personalizowany kalendarz na zamówienie

Idealny prezent, trafiony w stu procentach? Wydaje się niemożliwe… a jednak!

Na specjalne zamówienie klienta powstaje kalendarz spersonalizowany z wykorzystaniem zdjęć autorstwa Pawła Augustyniaka, dostępnych w wirtualnej galerii artysty.

Łódź, Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk czy Poznań? Wszędzie tam, gdzie jest piękna architektura, gdzie są wspaniałe wnętrza czy krajobrazy, może pojawić się artysta, aby przygotować dedykowaną sesję fotograficzną, która zostanie wykorzystana jako motyw przewodni kalendarza.

Doskonałe zdjęcia, wyborny papier i jakość wykonania, logo klienta oraz hasło reklamowe firmy w dobrze zaprojektowanym kalendarzu będą idealnym prezentem na wyjątkowe okazje.

Wyślij zapytanie o indywidualną ofertę: biuro@media-press.com.pl