Kalendarze 2021

Elegancki kalendarz z fotografiami Łodzi autorstwa Pawła Augustyniaka. To propozycja, która sprawdzi się jako prezent, upominek firmowy, ale przede wszystkim jako praktyczna dekoracja na ścianę gabinetu, firmy czy mieszkania.

Pejzaż miejski, architektoniczne detale, wnętrza kamienic oraz eleganckich biurowców to kwintesencja Łodzi, uchwycona na fotografiach autora. Kalendarz to pomysłowa pamiątka z Łodzi, doskonałe narzędzie promocji miasta, prezentacja działających tu firm oraz żyjących tu ludzi. Każdy łodzianin odnajdzie cząstkę swojej historii w kadrach na kartach kalendarza.

Wiszący kalendarz ścienny z wyjątkowymi fotografiami Łodzi to artystyczne zdjęcia, elegancka oprawa i wysmakowane liternictwo. Design kalendarza z czytelnym i przejrzystym rozkładem idealnie współgra zarówno z nowoczesnymi, jaki i klasycznymi wnętrzami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kalendarz Poziomy

 – Łódź w obiektywie Pawła Augustyniaka –

Kalendarz poziomy dedykowany jest klientom, którzy cenią estetykę i funkcjonalność. Sprawdzi się jako upominek dla pracowników oraz klientów firm. Może być również wspaniałą nagrodą w konkursach bądź narzędziem promocyjnym w obszarzeturystyki lub gospodarki w Polsce i za granicą.


Format: 450x320 mm, 14 stron.
Papier: kreda błyszcząca 300g/m2
Wszystko spięte srebrną spiralą z zawieszką.

Wybrane elementy grafiki w kalendarzu uszlachetnione dodatkowym kolorem srebrnym.

39,00 zł/szt. (z VAT)

Zastosowany papier o grubości 300 g/m2 zapewnia jednolitą strukturę oraz gładką powierzchnię, na której doskonale prezentują się litery w kolorach białym i srebrnym. Wydruki najwyższej jakości zrealizowane zostały na błyszczącym papierze z wykorzystaniem najlepszych maszyn i farb drukarskich. Kalendarium na białym tle jest czytelne i przejrzyste. Sztywniejsze „plecki” kalendarza nadają mu odpowiedniej trwałości dzięki zastosowaniu grubszego papieru (350 g/m2).

Kalendarz Pionowy

– Łódź w obiektywie Pawła Augustyniaka –

Pionowy kalendarz wiszący z artystycznymi zdjęciami miasta to ekskluzywny prezent na szczególne okazje. Wspaniałe fotografie Łodzi wzbogacone gustowną oprawą oraz eleganckim liternictwem będą wyjątkowym upominkiem, towarzyszącym przez cały 2021 rok. Kalendarz ma wymiary 33×60 cm, a więc pasuje do większości wnętrz.


Format: 330x600 mm. 13 stron.
Papier kalendarium: MOHAWK Superfine Eggshell i-Tone, ultra white 270g.
Papier tył kalendarza: Curious Matter Black Truffle – 380g.
Wszystko spięte czarną spiralą z zawieszką.

Kalendarz uszlachetniony dodatkowym kolorem srebrnym i białym.

56,00 zł/szt. (z VAT)


Elegancki papier o gramaturze 270 g oraz doskonały druk sprawiają, że kalendarz to ekskluzywny produkt dla najbardziej wymagających klientów. Sztywne plecki kalendarza z papieru o gramaturze 380 g sprawiają, że idealnie przylega on do ściany. Czarny kolor tła tworzy ramę dla bogatej palety barw znajdujących się na zdjęciach. Biały kolor tła w obszarze kalendarium podkreśla subtelne, ale czytelne zarazem liternictwo.

Kalendarz Biurkowy

– Łódź w obiektywie Pawła Augustyniaka –

Biurkowy kalendarz stojący z artystycznymi zdjęciami miasta to ekskluzywny prezent na szczególne okazje. Wspaniałe fotografie Łodzi wzbogacone gustowną oprawą oraz eleganckim liternictwem będą wyjątkowym upominkiem, towarzyszącym przez cały 2021 rok. Kalendarz ma wymiary 21×11 cm.

Format: 210x110 mm. 12 stron.
Papier kalendarium: MOHAWK Superfine Eggshell i-Tone, ultra white 270g.
Papier tył kalendarza: Curious Matter Black Truffle – 380g.
Wszystko spięte czarną spiralą z zawieszką.

Kalendarz uszlachetniony dodatkowym kolorem srebrnym i białym.

24,50 zł/szt. (z VAT)


Barwiony w masie papier o gramaturze 270 g oraz doskonały druk sprawiają, że kalendarz to ekskluzywny produkt dla najbardziej wymagających klientów. Czarny kolor tła tworzy ramę dla bogatej palety barw znajdujących się na zdjęciach. Biały kolor tła w obszarze kalendarium podkreśla subtelne, ale czytelne zarazem liternictwo. Dodatkowe miejsce na zapisanie krótkiej notatki.

Personalizowany kalendarz na zamówienie

Idealny prezent, trafiony w stu procentach? Wydaje się niemożliwe… a jednak!

Na specjalne zamówienie klienta powstaje kalendarz spersonalizowany z wykorzystaniem zdjęć autorstwa Pawła Augustyniaka, dostępnych w wirtualnej galerii artysty.

Łódź, Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk czy Poznań? Wszędzie tam, gdzie jest piękna architektura, gdzie są wspaniałe wnętrza czy krajobrazy, może pojawić się artysta, aby przygotować dedykowaną sesję fotograficzną, która zostanie wykorzystana jako motyw przewodni kalendarza.

Doskonałe zdjęcia, wyborny papier i jakość wykonania, logo klienta oraz hasło reklamowe firmy w dobrze zaprojektowanym kalendarzu będą idealnym prezentem na wyjątkowe okazje.

Wyślij zapytanie o indywidualną ofertę: biuro@media-press.com.pl

Nad całym procesem produkcji kalendarza czuwa autor zdjęć – Paweł Augustyniak. Artysta jako najwyższej klasy rzemieślnik z pietyzmem dobiera papier, nadzoruje druk fotografii oraz kontroluje montaż kalendarza.

Fotograf wnętrz i architektury, znany ze spektakularnych fotografii Łodzi – miasta, w którym żyje i pracuje. Jego zdjęcia to coś więcej niż tylko uchwycenie „ładnego” kadru. Tworzy z pasją i zaangażowaniem, kreując niepowtarzalne obrazy, dla których inspiracją jest otaczająca go rzeczywistość w tym zabytkowe budynki ich wnętrza, ale również biurowce z nowoczesną infrastrukturą. 

Jego fotografie, oprawione w eleganckie ramy lub w prezentowane w formie fototapet zdobią wnętrza instytucji, firm i urzędów. Kalendarze z fotografiami artysty, albumy oraz książki to idealne upominki, które zachwycają znawców fotografii oraz miłośników sztuki na całym świecie. 

Ukoronowaniem pracy artystycznej, w tym działań na rzecz promocji miasta Łodzi, była Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi, którą przyznano artyście w roku 2018 za osiągnięcia w dziedzinie twórczości, upowszechniania i ochrony kultury.