INDUSTRIALNA Łódź

Album INDUSTRIALNA Łódź to wyjątkowa, fotograficzna podróż w pofabrycznej Łodzi. Feria barw, mnogość kształtów, form i faktur. Zaskakują pięknem, ale również tajemniczością. Łódzkie przestrzenie pofabryczne. Dzisiaj rewitalizowane, zyskują nową funkcję a jeszcze „wczoraj” opuszczone, dostępne były tylko dla nielicznych. Zatrzymane w kadrze, zostają w nim na zawsze, stając się częścią historii miasta. Są dowodem bogactwa, kreatywności i przedsiębiorczości ówczesnych mieszkańców. Są również świadectwem przemian, jakie następują tu i teraz. 

Stare maszyny włókiennicze, piece, dźwigi i suwnice w swoim naturalnym środowisku to widok niecodzienny. Cegły, kafle i witraże to nadgryziony zębem czasu, industrialny świat, uchwycony w ostatniej chwili. 

Tygodnie, a nawet miesiące pracy fotografa. Deszcz, słońce i oczekiwanie na idealny moment, w którym należy nacisnąć spust migawki. Efektem są zdjęcia dzięki, którym każdy może doświadczyć magii starej fabryki… przenieść się do przeszłości, aby poczuć teraźniejszą Łódź.

Autor zdjęć, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w poligrafii, zadbał o to, aby zarówno fotografie, jak również ich oprawa spełniały najwyższe standardy jakości. Album ma formę kwadratu o wymiarach 21 x 21 cm i wydrukowany jest na papierze satynowym o gramaturze 200 g z wykorzystaniem doskonałych maszyn i farb drukarskich. Druk wzbogacony o dodatkowy kolor srebrny.

Album INDUSTRIALNA Łódź


Format: 210x210 mm. 34 strony.
Papier: satyna 200g/m2

Strony dodatkowo uszlachetnione kolorem srebrnym.

 

56,00 zł/szt. (z VAT)

https://issuu.com/mediapress8/docs/folder_industrialny_fulls/5