Łódź w obiektywie Pawła Augustyniaka

Poziomy, wiszący kalendarz z wyjątkowymi fotografiami Łodzi autorstwa Pawła Augustyniaka to „must have” każdego łodzianina… ale nie tylko. Artystyczne zdjęcia architektury oddające klimat miasta, nastrój chwili, piękno pory roku, zostały opatrzone elegancką oprawą i wysmakowanym liternictwem.

Autor zdjęć, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w poligrafii, zadbał o to, aby zarówno fotografie, jak również ich oprawa spełniały najwyższe standardy jakości. Kalendarz wydrukowany został na błyszczącym papierze o grubości 350 g/m2 z wykorzystaniem doskonałych maszyn i farb drukarskich. Nie bez znaczenia jest również projekt graficzny kalendarza. Zdjęcia stanowią dominujący element projektu, dopełniony nienarzucającym się, a jednak czytelnym i przejrzystym kalendarium. Zastosowane materiały i jakość produkcji gwarantują trwałość kalendarza przez cały 2020 rok.

Kalendarz poziomy dostępny jest dla klientów, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność. Sprawdzi się on jako prezent dla pracowników oraz klientów firm. Może być również, wspaniałą nagrodą w różnorakich konkursach bądź idealnym narzędziem promocyjnym w działaniach turystycznych, gospodarczych w Polsce i za granicą.

Kalendarz 2020

Łódź w obiektywie Pawła Augustyniaka


Format: 430x320 mm, 14 stron.
Papier: kreda błyszcząca 350g/m2
Wszystko spięte srebrną spiralą z zawieszką.

Wybrane elementy grafiki w kalendarzu uszlachetnione dodatkowym kolorem srebrnym.

39,00 zł/szt. (z VAT)

 

⬆︎ KLIKNIJ NA ZDJĘCIE I ZOBACZ JAK WYGLĄDA KALENDARZ ⬆︎